1998  yılından itibaren İnşaat – Yapı ve Mühendislik deneyimine sahip olan, üst yapı ve alt yapı konusunda deneyimli ve tecrübeli, inşaat sektöründe söz sahibi olmayı hedef ve ilke edinmiştir.

Projeler

Bölgesel Toplu Konut Yapıları

TOKİ Sosyal Donatı Yapıları

Havaalanı Yapıları

Yüksek Katlı Ofis ve Konut Yapıları

AVM Yapıları

Kamu Yapıları

Eğitim Kurumu Yapıları

Spor Kompleksi Yapıları

Hastane Yapıları

Endüstriyel Tesisler

Baraj Yapıları

Yüksek Hızlı Tren (YHT) geçiş köprüleri

Alt ve Üst Geçişli Köprü Yapıları

Karayollarına Bağlı Köprülü Kavşak Yapıları ve Sanat Yapıları

Hakkımızda

İnşaat, maden ve enerji faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere kurulmuş olan İşkon, kaliteli hizmeti kısa sürede, güven ilkesinden ödün vermeden ve eksiksiz bir biçimde ortaya koyma amaçlarına sahiptir.

Ülke ekonomisine ve sektörün mevcut vizyonunun genişlemesine katkı sağlama hedeflerine sahip olan İşkonun temel hareket prensibinin altında sahip olduğu değerlerden ödün vermemek yatmaktadır.

Firmamız, küresel sermaye ekonomisinde; benzerlerinden farklı olarak sürdürülebilir bir büyümeyi ve yarattığı rekabet alternatifleri ile verdiği güven doğrultusunda çevreye ve insana değer veren/ değer katan projeler geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bu hedefler doğrultusunda sunmuş olduğu yenilikçi ve güvenilir hizmet ile ürünlerin başarısından emin olmanın gururuna sahip olan İşkon, yolunu; dayanışma neticesinde gücüne değer katan bir ivme ilerletmektedir.

İşkon, geleceğe dokunduğunun bilincine sahip bir firma olarak; geliştirdiği her stratejinin doğru hedef kitleye gerçek ihtiyaçları üzerinden ulaştırılacağı projeler üretmek ve tüm bu yapıyı kalite olgusundan ödün vermeden oluşturmak konularında büyük bir hassasiyetle yola çıkmıştır ve yol boyunca aynı hassasiyeti korumaya devam edecektir.

Firmamız; mekanlara kattığı değerle inşaat sektöründe daima en iyiyi hedeflemektedir. Yapı sektörünün çeşitli alanlarında yaptığı ve yönettiği orta ve büyük ölçekli uygulamalarla faaliyetlerini sürdüren firmamız, özellikle malzemeve işçilik kalitesinden ödün vermeyen uygulama anlayışına uygun standartlarda ürettiği yapılarındaki tecrübelerini yeni dönemde konut sektöründe de değerlendirmeyi hedeflemektedir.

Bu anlamdaki konut yapılarını, barınma ihtiyacını sağlayan sıradan binalar olmanın ötesinde her yaştan insanın her türlü yaşam aktivitesine optimum ölçüde cevap verebilecek mimari çözümleri ve özellikleri barındıracak şekilde tasarlanmış mekan grupları olarak ele alan firmamız, bu mekanlarda doğa ve insan ilişkilerini en üst seviyede tutmayı önemli bir amaç edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız, doğaya ve çevreye saygı anlayışıyla, fen ve sanat kaidelerine bağlılığıyla inşaat sektöründe önemli bir marka olarak yer alma yolunda ilerleyecektir.